WILLA KRZESANICA - KOŚCIELISKO - ZAKOPANE

Kościelisko to przepiękna miejscowość  o licznych atrakcjach turystycznych  usytuowana u stóp Tatr w bliskim sąsiedztwie Zakopanego. Charakterystyczny dla tych terenów ostry, górski klimat, sprzyja regeneracji zdrowia oraz pozwala świetnie wypocząć. Goście przybywający w Kościeliska dawna nazwa Polany mogą skorzystać ze świetnie rozwiniętej bazy noclegowej. Karczmy regionalne, gospody, bacówki oraz ośrodki sportowe uprzyjemniają przyjeżdżającym wypoczynek. 

Dogodna lokalizacja czyni z Kościeliska doskonałą bazę wypadową  zarówno w zachodnie Tatry, jak też do miasta Zakopane. Tutaj znajduje się nasza Willa Krzesanica, nowootwarta, wybudowana z drewna w stylu regionalnym. Mieści się na polanie Rysulówka niedaleko szlaku, który z Gubałówki prowadzi do najpiękniejszych dolin tatrzańskich, jakimi są Dolina Kościeliska oraz Chochołowska.


« powrót
705699 odwiedzin od 6 kwietnia 2006                                                                                                      1999-2023 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms