Termy Bukovina

Termy Bukovina to ośrodek uzdrowiskowy i rehabilitacyjny, a także centrum rozrywki dla całej rodziny. Kompleks składa się z 12 basenów, w których temperatura wody waha się między 28-36°C. Wśród atrakcji ośrodka znajduje się również 8 saun, między innymi góralska, kwiatowa, na podczerwień i fińska. Mieszcząca się w kompleksie restauracja serwuje kuchnię regionalną i nie tylko. Przed obiektem znajduje się parking dla 200 samochodów osobowych oraz 10 autobusów.

Terma Białka

Terma Białka zapewnia latem zabawę na otwartych basenach i zjeżdżalniach. W ofercie kompleksu znalazły się dwie strefy: głośna i cicha, saunarium, instytut wellnes & spa, strefa vip i gastro. Na Gości czekają również m.in. rowerowe zjazdy na Kotelinicy, jazda na gokartach i nartorolkach oraz kino letnie.

Termy Szaflary

Kompleks Termy Szaflary składa się z czterech basenów z wysokozminerlizowaną wodą termalną, której temperatura waha się w granicach 30-38°C. Goście mogą korzystać z dwóch basenów wewnętrznych i dwóch zewnętrznych. Dla dzieci przygotowano brodzik ze zjeżdżalnią oraz trzytorową zjeżdżalnię rodzinną. Ofertę kompleksu wzbogacają urządzenia do hydromasażu (m.in. bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery), restauracje, saunarium i sala fitness.

Kąpielisko na Polanie Szymoszkowa

Temperatura wody w kąpielisku na Polanie Szymoszkowej wynosi około 30°C. Dla Gości korzystających z dobrodziejstw term, udostępniono między innymi zjeżdżalnię, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnię leżaków oraz karczmę, gdzie mieszczą się toalety i szafki na ubrania.

Zakopiański Aqua Park

Zakopiański Aqua Park to obiekt o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym. Wśród atrakcji kompleksu znalazły się: baseny wewnętrzne i zewnętrzny m.in. z torami pływackimi i hydromasażami, Świat Saun, zjeżdżalnie, jacuzzi, taras widokowy z leżakami i basenem zewnętrznym z wodami termalnymi, kręgielnia, Fitness Club, bary i restauracje.

Meander Park Oravice na Słowacji

Meander Park Oravice na Słowacji znajduje się na terenie Orawy w Tatrach Zachodnich, nieopodal granicy. Woda termalna kąpieliska waha się w granicach 28-38°C. Dwa baseny kryte zostały połączone z odkrytymi. Wśród atrakcji znalazły się również: jacuzzi, bicze wodne, gejzery, masaże, zjeżdżalnia, „morskie fale”, grzyb wodny i natryski do masażu. W obiekcie mieszczą się także restauracje, kawiarnia, bistro oraz szatnie z przebieralniami.

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia to największy park wodny na terenie Słowacji. W ofercie obiektu znalazło się między innymi 14 basenów, w tym 5 sezonowych z podgrzewaną wodą i 9 całorocznych, Summer City, Celtic Sauna (kompleks 16 parowych, wodnych oraz masujących kąpieli, saun, zabiegów), Wellness Paradise oraz Showland. Dodatkowymi atrakcjami są programy kulturalne prowadzone przez animatorów oraz konkursy z nagrodami.

705707 odwiedzin od 6 kwietnia 2006                                                                                                      1999-2023 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms